Spektakl „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała” już 21 sierpnia

Drodzy Mieszkańcy Gminy Mierzęcice!

21 sierpnia br., o godz. 16.00, na terenie rekreacyjnym Mierzęcice-Osiedle, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizują spektakl dla dzieci pt. „Być dorosłą chciała i na miotle odleciała”. Bajka ta uczy widzów zasad bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w dobie pandemii koronawirusa, ilość miejsc widzów przedstawienia została ograniczona. Co istotne, osoby, które chcą uczestniczyć w spektaklu (zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie) powinny zgłosić ten fakt w Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęcicach, pod nr tel. 32 288 70 82. Każdy z uczestników zobowiązany jest także złożyć podpisane oświadczenie o świadomości ryzyka w dobie pandemii.

Zachęcamy dzieci i rodziców do udziału w tym spektaklu edukacyjnym. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Regulamin spektaklu: Zobacz tutaj.
Oświadczenie świadomości ryzyka – dziecko: Pobierz tutaj
Oświadczenie świadomości ryzyka – dorosły: Pobierz tutaj.