Spektakl – Uczą króla dzieci segregacji śmieci

Przedstawienie z edukacją w tle

W piątkowe popołudnie, 14 sierpnia 2020r., na terenie OSP w Nowej Wsi Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zorganizował edukacyjne przedstawienie pt. „Uczą króla dzieci segregacji śmieci”.

Widowisko teatralne adresowane było do najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którzy dzięki udziałowi w wydarzeniu kulturalno – edukacyjnym, mogli wzbogacić swoją wiedzę o informacje z zakresu segregacji śmieci, czystości na naszej planecie oraz szeroko pojętego dbania o środowisko naturalne.

Warto także dodać, że na zakończenie widzowie przedstawienia otrzymali od Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach oraz Policji upominki w postaci kolorowanek.

Dziękujemy mieszkańcom sołectwa Nowa Wieś za pomoc i zaangażowanie okazane podczas realizacji przedstawienia. Mamy nadzieję, że podczas kolejnych inicjatyw GOK frekwencja będzie jeszcze większa, aniżeli podczas piątkowej bajki ekologicznej.