Już dziś wiemy, że to będą wyjątkowo słodkie warsztaty!
A na dodatek znając profesjonalizm i zaangażowanie instruktora warsztatów – Pani Natalii Nastałek, jesteśmy przekonani, że uczestnicy w trakcie ich trwania stworzą prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej!

Zajęcia odbędą się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 62 a. Koszt udziału w warsztatach wynosi 25 zł.

Co istotne, uczestnicy zajęć podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe. W godz. od 16.00 do 17.00 do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, zaś od godz. 17.30 do 18.30 do tworzenia dzieł sztuki cukierniczej zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat.

Więcej informacji na temat wydarzenia, a także zapisy prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach, pod nr tel. 32 288 70 82.