Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Portret Świętego Mikołaja”

Plakat wyróżniający
Przysłowiowo niełatwy orzech do zgryzienia mieli członkowie jury konkursu plastycznego, organizowanego pn. „Portret Świętego Mikołaja”, bowiem wszystkie nadesłane prace charakteryzowały się starannością wykonania, pomysłowością autorów oraz zachwycały swoim kunsztem. Ostatecznie, komisja konkursowa w składzie: Mariola Niedbał (kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Mierzęcicach), Magdalena Mańdok (członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mierzęcicach) oraz Józef Kotuła (reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach) postanowili nagrodzić następujących autorów prac:

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym zwyciężyła Ania Fryczek
II miejsce wywalczyli ex aequo: Hania Dyraga i Jakub Cichoń.
III miejsce przypadło w udziale Kamili Szywińskiej i Emilii Czapli.
W tej kategorii wiekowej komisja konkursowa postanowiła także przyznać wyróżnienia: Wiktorii Kocot, Jakubowi Krzenciesa i Poli Swojnóg.

W kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych zwyciężyła Natalia Hatlapa.
II miejsce przyznano Lenie Jędrusik, zaś III – Dorocie Szymczak.
Jury konkursu także i w tej kategorii wiekowej postanowiło wyróżnić: Oliwiera Bijaka oraz Zuzannę Lewandowską.

W kategorii uczniów klas IV-VI niekwestionowanym zwycięzcą został Alan Waloszczyk.

Fundatorem nagród jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mierzęcicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.

Cieszymy się, że ta twórcza rywalizacja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, o czym niewątpliwie świadczyła duża ilość jej uczestników.

Z całego serca gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym w tym konkursie plastycznym młodym mieszkańcom gminy Mierzęcice.