Wielki Elektronik – warsztaty z Bajką Pana Kleksa

Plakat wyróżniający

Zapraszamy do udziału w warsztatach on-line transmitowanych z Bajki Pana Kleksa

Czy Twoje dziecko zna już zasadę działania fajerwerków czy zimnych ogni? A może chciałbyś, by nabyło umiejętność zbudowania własnej lampki z pomarańczy? Czy podczas wspólnych wypieków zadawało już pytanie, co sprawia, że ciasteczka są puszyste? Jeśli chcesz, by poznało odpowiedzi m.in. na powyższe pytania oraz wiele innych zagadnień naukowych- niezwłocznie zapisz swoją pociechę na warsztaty pn. „Wielki Elektronik”, prowadzone on line z „Bajki Pana Kleksa.”
 
Warsztaty odbędą się 25 listopada br. o godzinie 17.00. Będą trwać 45 minut. Podczas tego wydarzenia Wielki Elektronik zadba o to, aby podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia nie nudził się żaden spośród małych adeptów nauki. Z racji ograniczonej ilości miejsc, o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń
Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie na maila: konkursy@gok.mierzecice.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: WARSZTATY WIELKI ELEKTRONIK – ZGŁOSZENIE oraz w wiadomości załączyć zgodę na uczestnictwo w warsztatach.
Na adres, z którego zostało przesłane zgłoszenie, kilka dni przed wydarzeniem zostanie udostępniona lista materiałów potrzebnych do czynnego uczestnictwa w zajęciach oraz link, pod którym odbędzie się transmisja.
 
 
pla-9-566x800 Wielki Elektronik - warsztaty z Bajką Pana Kleksa
Dodatkowo, po wydarzeniu wszyscy uczestnicy otrzymają 3 autorskie e-booki:
  • „15 pomysłów na rodzinne Święta”- animatorzy Bajki przedstawią swoje pomysły na ciekawe spędzenie Gwiazdki,
  • „Pyszne Święta”- przewodnik kulinarny, przygotowany przez Szefa Kuchni Hotelu Rezydencja Luxury- Krystiana Cieślę,
  •  „Familijne warsztaty naukowe”- zbiór domowych eksperymentów, przygotowanych przez zespół naukowców pod patronatem dr. Książczyka.
Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek, zachęcamy do udziału w konkursie związanym z warsztatami Wielki Elektronik! Spośród zdjęć z warsztatów on-line zamieszczonych pod tym postem w komentarzu, wybierzemy i nagrodzimy najlepsze
 
Do wygrania:
  • Voucher 1+1, wstęp do Bajki Pana Kleksa w Katowicach, ważny do 31.12.2021
  •  Książkę „Adaś, Bebok i ZOO” (autor: Gabriela Świątek / wydawnictwo: Bajka Pana Kleksa)
  • Kubek Pan Kleks (realizacja: Porcelana Bogucice)
  • Puzzle, ekologiczna smycz oraz skarpetki.
Nie zwlekaj, już dziś zgłoś swojego dziecka do udziału w tym ciekawym i rozwijającym wydarzeniu!
 
Bajka Pana Kleksa to Centrum Kultury, Nauki i Zabawy w Katowicach. Jest miejscem dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Misją tego miejsca, z którego transmitowane będą warsztaty, jest nauka przez zabawę, a całe wnętrze obiektu jest inspirowane przygodami Ambrożego Kleksa.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content