Ferie w Gminie Mierzęcice- Tydzień pierwszy

Plakat wyróżniający

Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach wprowadza nową formułę spędzania wolnego czasu podczas zimowej przerwy

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy do udziału w kreatywnych warsztatach domowych, które umilą czas odpoczynku od nauki i jednocześnie rozwiną nowe umiejętności.
W pierwszym tygodniu ferii bez wychodzenia z domu i BEZPŁATNIE można wziąć udział w warsztatach:
  • tworzenia drewnianej biżuterii, 🌳💍
  • tworzenia papierowych misek, 🥣
  • tworzenia soli do kąpieli, 🛀
  • tworzenia szkatułek z piankoliny, 🎁
  • tworzenia mini mydełek, 🧼🧼
  • kulinarnych – przygotowanie mini deserków. 🍨🍨
Już dziś zgłoś udział swojego dziecka w warsztatach dzwoniąc pod nr tel. 32 2887082 i podając m.in. adres zamieszkania, pod który dostarczone zostaną przez pracowników mierzęcickiego GOK zestawy do udziału w zajęciach.
Plakat wyróżniający
Terminy dostarczania zestawów:
  • 4 stycznia: warsztaty pn. „drewniana biżuteria”, „papierowe miski”, „sole do kąpieli”,
  • 5 stycznia: warsztaty pn. „szkatułki z piankoliny”, „mini mydełka”, „kulinarne – mini deserki”.
Ze względu na ograniczoną ilość zestawów o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
To jednak nie wszystko… Najmłodszych członków naszej gminnej społeczności zachęcamy także do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Zdjęcia wykonanych prac wraz z wypełnioną karta zgłoszenia należy nadsyłać w terminie od 4 do 8 stycznia 2021 roku na adres e-mail: konkursy@gok.mierzecice.pl
Tegoroczna akcja „Ferie w Gminie Mierzęcice” jest współfinansowania ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mierzęcicach.
Harmonogram zajęć na drugi tydzień ferii zimowych ogłoszony zostanie 4 stycznia 2021 roku. Zachęcamy do licznego udziału w proponowanych, twórczych formach spędzania wolnego czasu w domu. Gwarantujemy kreatywną zabawę i mnóstwo ciekawych pomysłów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content