Radosny Dzień Dziecka z mierzęcickim GOK

Zdjęcie wyróżniające

4 czerwca 2021r. w godz. od 16.00 do 19.00 na terenie znajdującym się za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mierzęcicach zorganizowana została zabawa dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice, z okazji obchodzonego kilka dni wcześniej Dnia Dziecka.

Organizatorem wydarzenia pn. „Ale wkoło jest wesoło”, które prowadził niezrównany duet klaunów Ruphert i Rico, był mierzęcicki GOK. Zabawie towarzyszyły dobre humory uczestników i piękna, słoneczna pogoda. Na wydarzenie przybyło kilkadziesiąt dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, którzy także zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.

Trzygodzinna impreza na świeżym powietrzu obfitowała w wiele atrakcji m.in. deszcz kolorowych baniek mydlanych, confetti, malowanie włosów na wszystkie kolory tęczy, animacje i tańce w rytmie dziecięcych przebojów. Wszystkie dzieci zostały sowicie obdarowane przez wyjątkowo sympatycznych klaunów. Otrzymały m.in. medale, cyrkowe czapeczki, magiczne trąbki i lizaki, misie Lubisie, a także kolorowe plecaki od mierzęcickiego Urzędu Gminy. Te z dzieci, które zdecydowały się na udział w konkursach nagrodzone zostały niespodziankami. Gratulujemy  dzieciom, które prawidłowo odpowiedziały na niełatwe pytania zadawane przez klauna Rupherta.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach. Cieszymy się, że goszczący po raz kolejny w gminie Mierzęcice duet klaunów, spotkał się z tak dużą sympatią najmłodszych mieszkańców naszej gminnej społeczności. To było pełne pozytywnych wrażeń piątkowe popołudnie, które z pewnością najmłodsi mieszkańcy gminy będą jeszcze długo wspominać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content