Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy zostali zaproszeni do świata magii

Iluzjonista

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy zostali zaproszeni do świata magii

Jak, to się dzieje, że piłeczka „Stefan” w magiczny sposób znika w jednej ręce i po chwili pojawia się w drugiej? W jaki sposób różdżka sama wybiera sobie czarodzieja? Gdzie znikają chusteczki i co sprawia, że zmieniają swój kolor? Odpowiedzi na te pytania zapewne jeszcze długo szukać będą uczestnicy pokazu iluzjonistycznego dla najmłodszych, który 21 października br. zorganizowany został przez mierzęcicki GOK.

Rzec by można, że iluzjonista Krystian Bączyński wprost zaczarował mierzęcicką publiczność. Tak jak zadeklarował w swoim afiszu-zapewnił wspaniałą zabawę, niezapomniane wrażenia i tony pozytywnych emocji. Świetnie w roli asystentów sprawdziły się dzieci wybrane spośród uczestników tego rozrywkowego wydarzenia. Na zakończenie wszyscy chętnie pozowali do zdjęć z magikiem.

Jesteśmy przekonani, że występ ten na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz towarzyszących im rodziców. To był wyjątkowo udany występ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content