Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem

Mikołajki

Jako, że już wkrótce w różnych zakątkach świata będzie można się natknąć na uwielbianego przez wszystkich (a zwłaszcza przez najmłodszych) niezwykle sympatycznego staruszka rozdającego prezenty, zapraszamy 4 grudnia br. dzieci z terenu naszej gminy na spotkanie z Mikołajem.

Wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 102a. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do niezwłocznych zapisów dzieci do udziału w spotkaniu.

Od godz. 15.30 do 17.00 Mikołaj spotka się z I grupą dzieci, zaś od 17.30 do 19.00- z II grupą najmłodszych mieszkańców naszej gminnej społeczności.

W programie imprezy m.in.:

  • świąteczna zabawa z animatorami,

  • spotkanie z Mikołajem,

  • upominki dla dzieci,

Zapisy do udziału w imprezie pod nr tel. 32 288 70 82.

Regulamin i Oświadczenie Świadomości Ryzyka

Serdecznie zapraszamy!

Mikolajki-plakat-2021-scaled Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content