Ferie zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury

Z przyjemnością ogłaszamy naszą ofertę na tegoroczne Ferie zimowe

14 lutego zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminnej społeczności na warsztaty rękodzieła- o godz. 9.00 grupa I wykonywać będzie kolorowe magnesy, zaś o 10.15 uczestnicy II grupy będą tworzyć malowane witraże.
16 lutego w godz. od 8.00 do 9.00 oraz od 9.30 do 14.00 zorganizowane zostaną warsztaty malarskie.
18 lutego chętne dzieci spotkają się na warsztatach rękodzieła, podczas których o godz. 9.00 I grupa uczestników będzie malować misiowe skarbonki, zaś o godz. 10.15 II grupa tworzyć będzie wyjątkowe zakładki do książek.
Z kolei 21 lutego o godz. 11.00 zorganizowane zostanie spotkanie profilaktyczne z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, a o 12.00 Teatr „MASKA” zaprasza dzieci na spektakl pt. „Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem”.
Na zakończenie aktywnych ferii przygotowaliśmy dla dzieci specjalną niespodziankę – zabawę karnawałową. Wydarzenie to zorganizowane zostanie w Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu. Pierwsza grupa dzieci będzie się bawić w godzinach od 16.00 do 17.30, zaś druga- od 18.00 do 19.30.
Przypominamy, że dla wszystkich z powyższych atrakcji wprowadzono podział na grupy wiekowe uczestników. Do pierwszej grupy zaliczamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat, a do grupy drugiej dzieci od 9 do 12 lat.
Przypominamy także, że do 25 lutego trwa konkurs plastyczny na zimowy lampion. Na jego laureatów czekają wspaniałe nagrody!

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem tel. 32 288 70 82

Oświadczenie świadomości ryzyka