Znamy zwycięzców konkursów ogłoszonych przez GOK w sezonie zimowym

Wyniki konkursów

W marcu aura za oknami pozwala nam odczuwać zbliżającą się wiosnę, dlatego przyszła pora na ogłoszenie rozstrzygnięć konkursów organizowanych w zimie przez nasz GOK.

W Konkursie Plastycznym na „Najpiękniejszy zimowy lampion” w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym zwyciężyła Anna Fryczek, zdobywcą II miejsca został Bartosz Ostapowicz, zaś III miejsce przypadło w udziale ex aequo Mateuszowi Ostapowiczowi i Maksymilianowi Młynarczykowi.

W kategorii dzieci w wieku od 7 do 9 lat I miejsce uzyskała praca wykonana przez Klaudię Pustułę, II miejsce jury przyznało Nikolii Skupińskiej, zaś III – Zuzannie Śliwińskiej.

W kategorii dzieci w wieku od 11 do 14 lat zwyciężyła praca wykonana przez Katarzynę Majewską.

W kolejnym z ogłoszonych na terenie gminy Mierzęcice „zimowych konkursów” – IV Gminnym Konkursie Fotograficznym pn. „Zimowe Selfie”, w kategorii wiekowej od 11 do 14 lat zwyciężyła fotografia wykonana przez Julię Hylę, zaś w kategorii zdjęć wykonanych przez osoby dorosłe I miejsce przyznano pracy Pani Marty Gąsior.

Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy mieszkańców do licznego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez mierzęcicki GOK.

Zwycięzców powiadomimy telefonicznie o możliwości odbioru nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content