Zapraszamy na Dzień Dziecka z Pipkiem i Psotką

Miniatura

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym swoje święto obchodzą wszystkie dzieci – Dzień Dziecka. Jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach przygotował z tej okazji niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice – imprezę plenerową pn. „Dzień Dziecka z Pipkiem i Psotką”. Wydarzenie to zorganizowane zostanie 4 czerwca br. o godz. 14.00 na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 102A.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zobaczyć pokaz sekcji mażoretek, występ zespołów tanecznych działających przy GOK, deszcz baniek mydlanych. Z pewnością ucieszy ich także udział w Piana Party, animacjach, grach i zabawach tanecznych. Mamy nadzieję, że pogoda nie sprawi nam psikusa, bo wówczas będziemy zmuszeni zmienić termin imprezy…

Zatem zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminnej społeczności na wspólne świętowanie i prosimy o trzymanie kciuków, by tego dnia dopisały nam sprzyjające warunki atmosferyczne. Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo atrakcji oraz ogromną porcję dobrego humoru. Spędźmy razem to czerwcowe popołudnie!

plakat-Dzien-Dziecka-WERSJA-POPRAWNA-scaled Zapraszamy na Dzień Dziecka z Pipkiem i Psotką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content