Piątkowy wyjazd na „WIECZÓR KAWALERSKI” wprawił widzów w dobry nastrój

Zdjęcie przedstawiające spektakl Wieczór Kawalerski - fotografia autorstwa Michała Ramusa

Ponad 80 mieszkańców gminy Mierzęcice uczestniczyło w piątkowym wyjeździe na spektakl „Wieczór kawalerski”, który wystawiany był w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Rzec by można, że bilety na organizowaną wyprawę kulturalną rozeszły się jak świeże bułeczki zaraz po publikacji informacji o planowanym wyjeździe.

Co ciekawe, chyba nikt z uczestników wyjazdu nie żałował swojej decyzji o udziale w spektaklu, bowiem wystawiana sztuka była pełna humoru i bardzo ciekawa. Raz po raz na sali gliwickiego Teatru dało się słyszeć salwy głośnego śmiechu i wybuchy radości. Wszyscy widzowie doskonale się bawili i podziwiali wyśmienitą grę aktorską. Dobry humor wśród mieszkańców naszej gminy utrzymywał się nie tylko podczas wystawiania sztuki, ale także podczas powrotu do domu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanych przez nas form rozrywki lub podpowiedzi na aktywne spędzanie wolnego czasu.