Zaproszenie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet

DZIEN-KOBIET-2023-ZAPOWIEDZ

Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski serdecznie zaprasza wszystkie mieszkanki naszej gminy do świętowania Dnia Kobiet. Z tej okazji 8 marca 2023 roku o godz.19.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury wystąpi Zbigniew Zamachowski.

Bilety na to wydarzenie dostępne będą w biurze GOK. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, jedna osoba będzie mogła pobrać maksymalnie 2 bilety. Informujemy, że udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację wizerunku w mediach.

Zbigniew Zamachowski to utalentowany polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, a także lektor, piosenkarz, kompozytor etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Wielokrotnie nagradzany za osiągnięcia aktorskie. W 2017 roku otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za „wybitne zasługi dla kultury polskiej, za osiągnięcia w pracy artystycznej”.

Wojt-Gminy-Mierzecice-Grzegorz-Podlejski-serdecznie-zaprasza-mieszkanki-gminy-na Zaproszenie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet