I Sołecki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Mierzęcice

turniej-plakat-2023-mini

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza do udziału w I Sołeckim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Mierzęcice Grzegorza Podlejskiego. Wydarzenie sportowe zorganizowane zostanie 17 czerwca 2023r. od godz. 9.00 na terenie boiska sportowego przy ul. Czerwonego Zagłębia 6.

Ośmioosobowe w tym dwie osoby rezerwowe) drużyny uczestników turnieju zgłaszają sołtysi poszczególnych sołectw według załącznika do regulaminu turnieju, do 7 czerwca 2023r. Zgłoszenia należy złożyć osobiście w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 102a lub przesłać je za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@gok.mierzecice.pl

Zawodnicy muszą być pełnoletni, wymagane są składy: 4 kobiety, 4 mężczyzn (w tym dwóch zawodników rezerwowych). Każda z drużyn musi posiadać Kapitana, który reprezentuje drużynę oraz wyjaśnia wszelkie kwestie sporne. Drużyna w dniu imprezy powinna stawić się w pełnym składzie, w stroju sportowym i w odpowiednim, sportowym obuwiu. Organizator zapewnia napoje oraz poczęstunek. Uczestnictwo w rozgrywkach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku i danych w celach marketingowych.

Impreza ma charakter otwarty i przeznaczona jest dla mieszkańców gminy Mierzęcice.

Serdecznie zapraszamy drużyny oraz kibiców do udziału w imprezie sportowej oraz zapoznania się z jej regulaminem.

turniej-plakat-2023 I Sołecki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Mierzęcice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content