ART PRZYSTANKI zagościły na terenie gminy Mierzęcice

Czy podróżując autobusami miałeś już okazję podziwiać niecodzienną wystawę prac malarskich, wykonanych przez uczestników warsztatów malarstwa sztalugowego, odbywających się w ramach akcji pn. „Lato w gminie Mierzęcice”? Jeśli nie – koniecznie znajdź chwilę, by zobaczyć dzieła dzieci, których pasją jest malarstwo. Warto dodać, że wszystkie prace powstały pod czujnym okiem Pana Józefa Kotuły.

Akcja, której organizatorem i inicjatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach ma na celu nie tylko propagowanie dzieł młodych artystów czy zachęcanie dzieci do rozwijania swoich zainteresowań artystycznych, ale także umilanie czasu osobom czekającym na środki komunikacji. Apelujemy do mieszkańców, by uszanowali wystawione prace, by jak najdłużej mogły cieszyć oczy pasażerów. Dbajmy o wspólne dobro!

1-3 ART PRZYSTANKI zagościły na terenie gminy Mierzęcice