Zapraszamy dzieci na Piżama Party

To będzie wieczór pełen dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń! 17 listopada 2023r. w godz. od 17.00 do 21.00 Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną im. Jana Pawła II w Mierzęcicach organizują na terenie Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu „Piżama Party”.

W programie wydarzenia organizatorzy zaplanowali m.in.: Mini Disco, liczne zabawy ruchowe i integracyjne, pokaz baniek, kolacje i…pogaduchy do poduchy.

Do udziału w imprezie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zapisy prowadzi Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mierzęcicach pod nr tel. 32 288 70 35 lub 664 965 171.

Apelujemy do wszystkich imprezowiczów o przybycie w piżamach!

Należy pamiętać o tym, że udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację wizerunku w mediach.

1-2 Zapraszamy dzieci na Piżama Party