Podsumowanie świątecznej zbiórki na rzecz Schroniska dla zwierząt w Zawierciu

Miniatura

Po raz kolejny okazało się, że mieszkańcy naszej gminnej społeczności mają wrażliwe serca, bowiem świąteczna zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Zawierciu spotkała się z ich zrozumieniem i ogromnym, pozytywnym odzewem.

Akcja trwała od 2 do 25 listopada br. i to w tym czasie mieszkańcy gminy Mierzęcice przekazywali karmę, przysmaki, witaminy oraz akcesoria dla zwierząt do biura mierzęcickiego GOK oraz oddziału GOK w Toporowicach. Wielki finał przedsięwzięcia charytatywnego miał miejsce 25 listopada w oddziale GOK w Toporowicach, kiedy to wszystkie osoby biorące udział w zbiórce, mogły wziąć udział w bezpłatnej sesji świątecznej i skorzystać z malowania twarzy.

Ostatecznie, w wyniku przeprowadzonego przedsięwzięcia udało się zebrać ponad 130 kg suchej karmy, 140 szt. puszek z karmą mokrą, mnóstwo przysmaków, kocy oraz akcesoriów dla zwierząt. W najbliższym czasie wszystko zostanie przekazane do schroniska!

Organizatorzy zbiórki kierują słowa serdecznych podziękowań do Pana Sławka Hata za wykonanie wspaniałych zdjęć oraz Pani Joanny Nieradzik z firmy Smykanima za artystyczne malowanie twarzy przybyłym na to wydarzenie dzieciom. Warto podkreślić, że osoby te nieodpłatnie wsparły akcję, dzięki czemu możliwa była jej organizacja. Mieszkańcy udowodnili, że nie jest im obojętny los zwierząt i mają wielkie serca pełne empatii i zrozumienia, także dla swoich braci mniejszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content