Wzruszający „Wieczór Pieśni Patriotycznych”

miniatura

„Wieczór Pieśni Patriotycznych”, odbywający się co roku w sąsiedztwie Święta Niepodległości, wpisał się już w tradycję naszej gminy. Nie mogło go także zabraknąć w tegorocznym kalendarzu listopadowych wydarzeń.

W tym roku spotkanie to zorganizowane zostało 14 listopada przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Mierzęcicach, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach oraz społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach w sali naszego GOK-u. W wydarzeniu, oprócz licznie przybyłych mieszkańców gminy Mierzęcice, udział wzięli: Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski, zastępca wójta Iwona Pańta, przewodnicząca Rady Gminy Mierzęcice Monika Dyraga, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele KGW oraz sołtysi z terenu gminy Mierzęcice.

O oprawę muzyczną wieczoru, podczas którego zgromadzona publiczność śpiewała znane i bliskie sercom pieśni patriotyczne, zadbali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, pod kierunkiem Pani Barbary Gryczki oraz Pani Barbary Gurowiec.

To było bardzo wzruszające wydarzenie! Dziękujemy za te wspólnie spędzone chwile!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content