Gminne obchody Dnia Kobiet

Miniatura

Na dwa dni przed Dniem Kobiet, Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski, zaprosił mieszkanki naszej gminy do Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach na obchody tego ważnego święta.

Tak znamienita okazja nie mogła się obyć bez okolicznościowego koncertu, dlatego w tym roku organizator wydarzenia zaprosił do uświetnienia tego święta zespół „Audiofeels”.

Koncert rozpoczął się od założenia przez Wójta Grzegorza Podlejskiego wszystkim Paniom serdecznych życzeń. Tuż po tym na scenę wkroczyli członkowie zespołu „Audiofeels”, w których repertuarze nie zabrakło zarówno polskich, jak i zagranicznych utworów takich wykonawców jak: Andrzej Zaucha, Zdzisława Sośnicka czy kultowego zespołu Scorpions.

Na zakończenie wydarzenia wszystkie uczestniczki spotkania zostały obdarowane tulipanami, które tak jednoznacznie kojarzą się z Dniem Kobiet i przypominają nam o zbliżającej się wielkimi krokami wiośnie.

Warto także wspomnieć, że po koncercie, jego uczestniczki miały możliwość zakupu koszulek i płyt z autografami artystów oraz zrobienia wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Z pewnością chwilę te na długo pozostaną w pamięci Pań, bowiem z ich opinii wynikało, że koncert skradł ich serca.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i stworzenie niepowtarzalnej, ciepłej atmosfery!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content