Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza na warsztaty czekoladowe

miniatura

Czy próbowałeś już kiedyś samodzielnie wykonać tabliczkę czekolady? Chcesz nabyć taką umiejętność? Już wkrótce – 14 maja 2024 roku o godz. 16:30, w Oddziale GOK w Toporowicach, będziesz mieć szansę to uczynić, bowiem zorganizowane tam zostaną warsztaty czekoladowe. Każdy z uczestników tego cukierniczego wydarzenia wykona tabliczkę czekolady mlecznej, którą ozdobi różnymi dodatkami (kolorowymi posypkami, piankami, owocami liofilizowanymi, krakersami). Koszt udziału w zajęciach wynosi 35 zł.

Co ciekawe, wszystkie czekolady zostaną zapakowane w foliowe torebki i papierowe pudełka, by mogły stanowić wyjątkowy prezent dla najbliższych.

Dodatkowo, uczestnicy warsztatów wezmą tez udział w degustacji czekolady w formie fondue.

Zapisy do udziału w zajęciach prowadzone są pod nr 32 288 7028.

Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację wizerunku w mediach.

czek Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza na warsztaty czekoladowe