Zapraszamy mieszkańców Mierzęcic na wycieczkę do Opola

20 lipca 2024 roku mierzęcicki GOK organizuje dla dorosłych mieszkańców gminy wyjazd do Opola. W programie wyprawy zaplanowano m.in. wizytę w Muzeum Wsi Opolskiej, Muzeum Polskiej Piosenki oraz czas wolny, który można wykorzystać zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Zbiórka uczestników, którzy zgłoszą swój akces do udziału w wycieczce, odbędzie się o godz. 7.45 przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach.

Wyjazd autokaru zaplanowano na godz. 8.00, zaś powrót do Mierzęcic na godz.19.30. Koszt tego wyjazdu turystycznego wynosi 150 złotych.

W jego cenę wliczony jest: przejazd autokarem, opieka pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW, bilety wstępów.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do udziału w tej całodniowej wycieczce wakacyjnej pod nr tel. 32 2887028, bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Odwiedź z nami stolicę polskiej piosenki!

Do pobrania (dokumenty do podpisu):

1-3 Zapraszamy mieszkańców Mierzęcic na wycieczkę do Opola