Przedstawienie z przesłaniem – Być dorosłą chciała i na miotle odleciała

Do tego, jak ważna jest profilaktyka uzależnień nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego w miniony piątek, 21 sierpnia br. nie zabrakło widzów, którzy zechcieli uczestniczyć w spektaklu plenerowym pt. „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała”.

Widowisko teatralne zorganizowane zostało na terenie boiska sportowego zlokalizowanego w sołectwie Mierzęcice Osiedle. Przedstawienie adresowane było do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Spektakl ten zorganizowany został przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mierzęcicach.

Aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA przekazali poprzez sztukę, jakich błędów powinny unikać dzieci i jak wiele niebezpiecznych sytuacji czeka na nich w życiu. Uświadomili młodym widzom, jak ważne jest słuchanie rodziców, którzy z pewnością dobrze życzą swoim dzieciom.

Po spektaklu kierownik Opieki Społecznej w Mierzęcicach Pani Mariola Niedbał wręczyła uczestnikom wydarzenia drobne upominki. Mierzęcicki GOK kieruje serdeczne podziękowania w stronę wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację spektaklu. Dziękujemy również Panu Leszkowi Czapla, który udostępnił przyłącze elektryczne na czas trwania spektaklu. Jeśli organizacja spektaklu uchroni choć jednego młodego człowieka od uwikłania się w kłopoty – cel organizacji wydarzenia został w 100% osiągnięty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content