Ruphert i Rico tak oto zabawiali mieszkańców gminy Mierzęcice!

22 sierpnia 2020r. o godz. 16:00 na placu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mierzęcicach zorganizowana została zabawa dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice.

Organizatorem wydarzenia, które prowadził niezrównany klauni duet Rupherta i Rico, był mierzęcicki GOK. Zabawie towarzyszyły dobre humory uczestników i piękna, słoneczna pogoda.

Na wydarzenie przybyło kilkadziesiąt dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, którzy także zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Dwugodzinna impreza plenerowa obfitowała w wiele atrakcji m.in. deszcz kolorowych baniek mydlanych, confetti, malowanie włosów na wszystkie kolory tęczy, animacje i tańce w rytmie dziecięcych przebojów.

Wszystkie dzieci zostały sowicie obdarowane przez wyjątkowo sympatycznych klaunów. Otrzymały m.in. medale, cyrkowe czapeczki, magiczne trąbki i lizaki. Te z dzieci, które zdecydowały się na udział w konkursach nagrodzone zostały niespodziankami. Gratulujemy dzieciom, które prawidłowo odpowiedziały na niełatwe pytania zadawane przez klauna Rupherta.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content