Odbył się seans kina plenerowego w Nowej Wsi

11 września br. na boisku przy Przedszkolu Publicznym w Nowej Wsi odbyły się projekcje kina plenerowego. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.

Na szczęście tym razem pogoda sprzyjała widzom i organizatorom. O godz. 19:00 wyświetlony został film kina familijnego pt. „Mała Wielka Stopa”, zaś o godz. 21:00 – odbył się seans dla starszych widzów, którzy zobaczyli film „La La Land”.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników wydarzenia było to, że mogli skorzystać z przekąsek oferowanych do sprzedaży przez foodtrucka.

Organizatorzy kierują słowa serdecznych podziękowań w stronę Przedszkola Publicznego w Nowej Wsi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi za pomoc i wsparcie okazane podczas organizacji tego wydarzenia.