Zbliżają się warsztaty z malowania figurek gipsowych!

23 września 2020r., w godz. od 16.00 do 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach organizuje warsztaty z Kreatywnym Klubem Radzionków, podczas których uczestnicy będą malowali figurki gipsowe.

Zajęcia odbędą się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 62 a. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 zł. Więcej informacji na temat wydarzenia, a także zapisy na nie prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach, pod nr tel. 32 288 70 82.

1 Zbliżają się warsztaty z malowania figurek gipsowych!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzania wolnego czasu i różnych form aktywności proponowanych przez mierzęcicki GOK.

Zapisy oraz więcej informacji na temat udziału w w/w aktywnościach prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach, pod nr tel. 32 288 70 82 lub na www.facebook.com/gokmierzecice

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzania wolnego czasu!