W środowe popołudnie, 14 października br., wnętrze Gminnej Biblioteki Publicznej w Mierzęcicach wypełniły wyjątkowo kuszące zapachy, albowiem tego właśnie dnia odbyły się tam warsztaty pieczenia ciasteczek. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.

Ach, cóż to były za warsztaty. Zapewne na samo wspomnienie o nich jeszcze dziś wszystkim ich uczestnikom cieknie ślinka! Pamiątką z tego wydarzenia będą rozdane przez instruktorkę receptury na przygotowanie kruchych słodkości oraz okolicznościowe dyplomy, które zostały wręczone dzieciom po zakończeniu wypieków.