Gminny Konkurs Literacki pn. „Mierzęcicka opowieść wigilijna”

Plakat promocyjny

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat do udziału w Gminnym Konkursie Literackim pn. „Mierzęcicka opowieść wigilijna”.

Prace będą oceniane są w 3 kategoriach wiekowych:
  • I kategoria wiekowa 7-9 lat,
  • II kategoria wiekowa 10-13 lat,
  • III kategoria wiekowa 14-18 lat.

Warunkiem udziału w konkursie jest oddanie pracy w formie opowiadania, które należy dostarczyć w terminie 1f64b_200d_2640 Gminny Konkurs Literacki pn. "Mierzęcicka opowieść wigilijna" od 5 do 26 listopada 2020r. drogą mailową na adres poczty elektronicznej konkursy@gok.mierzecice.pl lub drogą pocztową na adres Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach, z dopiskiem: Konkurs „Mierzęcicka opowieść wigilijna.”

Do pracy powinno zostać dołączone pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego zawierające zgodę na uczestnictwo w konkursie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1 do regulaminu).

pla-3-565x800 Gminny Konkurs Literacki pn. "Mierzęcicka opowieść wigilijna"