Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach serdecznie zapraszają dorosłych mieszkańców naszej gminy do udziału w warsztatach domowych tworzenia niepowtarzalnych kartek okolicznościowych, które będą stanowiły niezapomniany prezent od serca na urodziny, ślub czy inne uroczystości.

Osobom, które zgłoszą się do udziału w twórczych aktywnościach zostaną dostarczone do domu specjalnie przygotowane pakiety, które zawierają nie tylko wszystkie potrzebne materiały, ale także szczegółową instrukcję wykonania kreatywnych dzieł. Przewidywanym terminem dostarczenia pakietów będzie 21 maja 2021 roku.
Zapisy do udziału w warsztatach prowadzi Gminny Ośrodek Kultury pod nr tel. 32 288 70 82.
O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną ilość pakietów, zatem zachęcamy do szybkiego kontaktu z mierzęcickim GOK.
kartka-okolicznosciowa-566x800 Warsztaty domowe dla dorosłych tworzenia niepowtarzalnych kartek okolicznościowych