26 czerwca naszą gminę odwiedził DISCOBUS

miniatura

Ach, cóż to był za dzień! 26 czerwca 2021r. gminę Mierzęcice odwiedził DISCOBUS wraz z niezapomnianą bohaterką bajek – Myszką Miki.

Specjalnie wyposażony, kolorowo udekorowany pojazd kolejno odwiedzał każde z mierzęcickich sołectw. Swą rozrywkową podróż rozpoczął o godz. 10.00 w Mierzęcicach, a następnie gościł co 40 minut kolejno w: Mierzęcicach Osiedlu, Mierzęcicach II, Boguchwałowicach, Przeczycach, Toporowicach, Najdziszowie, Nowej Wsi, Zawadzie. Ostatnim przystankiem na mapie niosącego radość i rozrywkę czerwonego pojazdu było Sadowie. W każdym z sołectw DISCOBUS witały tłumy dzieci wraz z rodzicami. Najmłodsi świetnie bawili się w rytmie znanych przebojów, chętnie pozowali do fotografii we wnętrzu nietypowego pojazdu z Myszką Miki oraz obdarowywani byli upominkami. Co istotne, całodniowej imprezie towarzyszyła ładna pogoda.

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz towarzyszącym ich rodzicom i dziadkom za liczne przybycie i życzymy udanych wakacji. Mamy nadzieję, że po takim radosnym powitaniu lata wakacje będą wspaniałe i pełne niezapomnianych przygód.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnych aktywności przygotowanych przez nasz GOK 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content