To był naprawdę „Dobry wieczór” z Pakosińską

zdjęcie

28 czerwca 2021r. na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach wystąpiła w spektaklu „Dobry wieczór z Pakosińską” wspaniała aktorka, dziennikarka, polonistka – Katarzyna Pakosińska.

Sądząc po opiniach uczestniczących w wydarzeniu widzów- występ niezwykle im się spodobał. Zwłaszcza teraz, po kolejnym lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa COVID-19, publiczność doceniła możliwość osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu kulturalnym, przeżywania emocji, jakie daje tylko bezpośredni kontakt z artystą. Już od początku gościnna mierzęcicka widownia powitała lubianą aktorkę gromkimi brawami.

W trakcie spektaklu w reżyserii Krzysztofa Jaślara, Katarzyna Pakosińska odkryła przed zgromadzonymi uczestnikami spotkania wiele tajemnic – również tych z własnego życiorysu. Wprost zasypała publiczność anegdotami i w niezwykle humorystyczny sposób odpowiedziała na wiele życiowych pytań… W czasie spektaklu mieszkańcy naszej gminy mogli się dowiedzieć np. jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren?! Podczas przedstawienia można było usłyszeć wpadające w ucho starannie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego.

Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdziła także wśród uczestników znajomość ortografii, w związku z czym ten wieczór zapewne na długo zapamięta Pan Mariusz pracujący na co dzień w naszym Ośrodku Kultury :).

Pani Katarzyna – prywatnie żona Gruzina, porwała także do gruzińskiego tańca jednego z widzów spektaklu, w trakcie gdy starała się nauczyć podstawowych zasad tańca gruzińskiego wszystkich zgromadzonych. Był też czas na wspólne śpiewanie karaoke. Na zakończenie wszyscy uczestnicy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie z utalentowaną wszechstronnie artystką oraz osobiście wymienić się z nią niezapomnianymi wrażeniami ze spektaklu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content