Mierzęcicki GOK zaprasza dzieci i młodzież na sierpniowe wycieczki

Miniatura

Jak co roku zadbaliśmy, by okres wakacji obfitował w wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Mierzęcice. Propozycji na aktywne spędzenie czasu wolnego jest wiele. Jedną z nich są wycieczki, które z pewnością pozwolą ich uczestnikom nie tylko spędzić czas w doborowym towarzystwie, ale także przeżyć ciekawe przygody, zgromadzić nowe doświadczenia, a przede wszystkim dobrze się bawić!

W sierpniu zapraszamy do udziału w dwóch wycieczkach. Pierwsza z nich – wyprawa do Przybynowa pn. „Edukacyjna przygoda w Agroturystyce POD SKAŁKĄ”, organizowana jest 16 sierpnia 2021 r. W programie wyjazdu znalazła się m.in. wizyta w Zwierzyńcu „Pod Skałką”, zwiedzanie Skansenu Wsi Jurajskiej, warsztaty edukacyjne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, słodki poczęstunek oraz wycieczka kolejką „Jurajski Ekspress”. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.

Druga z wycieczek odbędzie się 24 sierpnia 2021 r. i będzie obejmować zwiedzanie „Bajki Pana Kleksa”. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł. W trakcie tej wyprawy jej uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wiersze Jana Brzechwy mogą zainspirować do wykonania unikalnych prac plastycznych oraz czym jest upcykling. Poszerza także swoją wiedzę o to, jak wykorzystywać użytecznie przedmioty, które z pozoru przeznaczone są do wyrzucenia.

W przypadku obu wycieczek zbiórka uczestników zaplanowana jest o godz. 8.00 pod budynkiem mierzęcickiego GOK.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, dzieci i młodzież mogą skorzystać tylko z udziału w jednej, wybranej przez siebie propozycji wyjazdu.

Zapisy do udziału w obu wycieczkach prowadzone są pod nr telefonicznym mierzęcickiego GOK-32 288 70 82.

Informujemy zainteresowanych, że od momentu deklaracji udziału w wybranej wycieczce należy do 3 dni roboczych uzupełnić wymaganą dokumentację oraz uiścić opłatę za wyjazd.

Zgoda na wycieczkę – Agroturystyka pod Skałką

Zgoda na wycieczkę – Bajka Pana Kleksa

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wakacji z mierzęcickim GOK.

Agroskalka-566x800 Mierzęcicki GOK zaprasza dzieci i młodzież na sierpniowe wycieczki
1-1-566x800 Mierzęcicki GOK zaprasza dzieci i młodzież na sierpniowe wycieczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content