Rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs na stworzenie Gry Edukacyjnej ze Smoczycą Klarą

Miniatura

13 lipca 2021 r. jury konkursu na stworzenie planszowej gry edukacyjnej wyłoniło laureatów tej twórczej rywalizacji w dwóch kategoriach wiekowych: od 7 do 9 lat oraz od 10 do 14 lat. W kategorii wiekowej 15 lat i więcej nie wpłynęła na konkurs żadna praca.

W skład komisji konkursowej weszli: p.o. Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Będzinie asp. sztab. Bogusław Rzeszutko, p.o. Oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie st. sierż. Marcin Szopa, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach Karolina Dymarska, Specjalista ds. Graficznych Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach Karolina Smolarska. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Będzinie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Powiatu Będzińskiego Sebastian Szaleniec, Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek oraz Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

Jury konkursu przyznało nagrody główne oraz wyróżnienia, których wręczenie nastąpi 14 sierpnia 2021 roku o godz. 14:30 na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym za GOK. Zapraszamy wszystkich uczestników oraz ich rodziców i opiekunów na uroczyste wręczenie nagród! To właśnie wówczas poznamy nazwiska autorów zwycięskich prac! Zachęcamy do udziału w tymże wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content