Wystawa prac konkursowych uczestników Gminnego Konkursu Plastycznego „Złota Polska Jesień”

wernisaż konkurs jesienny 2021

Nie po raz pierwszy okazało się, że młodzi mieszkańcy naszej gminy są niezwykle utalentowani w różnych dziedzinach. Tym razem, 30 listopada 2021r. mogliśmy podziwiać ich talent plastyczny, albowiem w Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęcicach odbyła się wystawa prac konkursowych laureatów oraz osób zakwalifikowanych do wystawy, w ramach Gminnego Konkursu Plastycznego pn. „Złota Polska Jesień”.

Prezentowane prace potwierdzały nie tylko kreatywność uczestników konkursu, ale także ogromne wyczucie w doborze barw, czy technik plastycznych. Okazuje się, że by spędzić miłe popołudnie obcując ze sztuką, nie trzeba udawać się do galerii sztuki, ale można odwiedzić siedzibę mierzęcickiego GOK. Ci, którzy tak zrobili w grudniowe popołudnie, z pewnością nie żałują swojej decyzji o odwiedzeniu wystawy przygotowanej przez pracowników GOK. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i podziwianie prac młodych, mierzęcickich artystów. Biorąc pod uwagę poziom prac konkursowych, jesteśmy przekonani, że nazwiska wielu z nich jeszcze nieraz usłyszymy w kontekście ich słynnych dzieł.

Zapraszamy na kolejne inicjatywy kulturalne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.