Ogłaszamy nabór dzieci i młodzieży do udziału w szkoleniach dziennikarskich i programowania

Miniatura

W związku z realizacją projektu pn. „Cyfrowi eksperci w podregionie sosnowieckim”, ogłaszamy nabór dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 14 lat do udziału w szkoleniach z zakresu dziennikarstwa i programowania. Szkolenia będą się odbywały w niewielkich grupach szkoleniowych.

Dziennikarstwo On-Line

To zajęcia, dzięki którym Uczestnik szkolenia będzie poruszał się w świecie mediów, portali i serwisów internetowych. Zajęcia rozwijają kompetencje medialne oraz wiedzę z zakresu graifki reklamowej, autopormocji, wystąpień publicznych, kształtowania wizerunku.

Programowanie

To zajęcia z wykorzystywaniem robotów, klocków i gier edukacyjnych. Uczestnicy poznają podstawy programowania w języku Python oraz Scratch. Potrafią swobodnie korzystać z aplikacji do programowania. Rozwijają wiedzę cyfrową, umiejętności logicznego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.

Rodzice lub opiekunowie dzieci zainteresowanych udziałem w szkoleniach zobligowani są wypełnić i dostarczyć w oryginale deklarację udziału dziecka, która zamieszczona jest do wydruku w załączeniu.

Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w szkoleniach, które z pewnością poszerzą ich wiedzę i umiejętności.

Więcej informacji udzielają:

Michał Matyja – Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach – tel. 32 288 70 82

Dominika Latos – GBP im. Jana Pawła II w Mierzęcicach – tel. 32 288 70 35

Deklaracja uczestnictwa w projekcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content