Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty pn. „MAŁY ARCHITEKT”

Miniatura

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach pn. „MAŁY ARCHITEKT”. Wydarzenie to odbędzie się 25 maja br. w Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu. Tego dnia o godz. 15.30 warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku od 6 do 8 lat, zaś o godz. 17.30 dzieciom w wieku od 9 do 12 lat. Zapisy do udziału w zajęciach prowadzone są pod nr tel. 32 288 7082.

Kosz warsztatów: 20 zł.

Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie www.gokmierzecice.pl

Autorskie warsztaty projektowe MAŁY ARCHITEKT to różnorodne zadania tematyczne dopasowane do wieku oraz umiejętności dzieci i młodzieży. W trakcie zajęć:

  • realizowane są zadania tematyczne, zawody i konkursy, sprawdzane są zdolności konstrukcyjne, trenerzy wpływają na wyobraźnię i trenują współpracę w grupie;
  • w formie zabawy poruszane są tematy takie jak: miasto, port rybacki, zwierzęta, lotnisko, pojazdy, budowany jest schron oraz ikony światowej architektury;
  • animatorka prowadzi zajęcia, ale jednocześnie daje uczestnikom swobodę tworzenia;
  • dzieci pracują indywidualnie oraz grupowo.

Uczestnicy warsztatów będą pracowali na Klockach Linden, które są wciągającą, kreatywną zabawą dla dzieci i dorosłych, a także wartościowym narzędziem dydaktycznym rozwijającym u dzieci wiele praktycznych umiejętności jak: koncentracja, skupienie, logiczne myślenie, widzenie przestrzenne, zdolności manualne.

Regulamin warsztatów

vgvvv Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty pn. „MAŁY ARCHITEKT”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content