To był niezapomniany Dzień Dziecka

Miniatura

4 czerwca br. na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego, usytuowanego za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach, zorganizowany został festyn z okazji obchodzonego kilka dni wcześniej Dnia Dziecka.

Nie po raz pierwszy okazało się, że nawet niesprzyjająca pogoda nie jest w stanie popsuć zaplanowanej zabawy dedykowanej dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice. Uczestnicy festynu mogli zobaczyć pokaz tańca – jazzu i hip hopu w wykonaniu dzieci, które doskonalą swoje umiejętności taneczne w mierzęcickim GOK, pod fachowym okiem Pani Pauliny Płachty. Ogromny aplauz wzbudził także pierwszy publiczny występ sekcji mażoretek, które na co dzień ćwiczą pod kierownictwem Pani Agaty Morawek. Oba pokazy zachwyciły publiczność.

Podczas zabawy dzieci mogły skosztować darmowego popcornu, na który nie brakowało amatorów. Po zakończeniu imprezy plenerowej jej uczestników można było rozpoznać po charakterystycznych brokatowych tatuażach oraz pomalowanych barwnie twarzach.

Niespotykaną jednak do tej pory atrakcją była specjalnie zamówiona na tę okazję maszyna wytwarzająca pianę. Zabawa w 500 litrach wytworzonej piany, w rytm muzyki Pipka i Psotki została przez dzieci oceniona bardzo dobrze. Miarą tego zadowolenia były radosne miny dzieci i ich rodziców oraz wybuchające co chwilę salwy śmiechu.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za wspólną zabawę i doskonałą atmosferę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content