Zapraszamy na NOC KUPAŁY

miniatura

To będzie wyjątkowe popołudnie i równie ekscytujący wieczór- 25 czerwca 2022r. o godz. 16.00 w Marina Surf w Przeczycach (przy ul. 21 stycznia 50 K) zorganizowana zostanie bowiem NOC KUPAŁY.

W programie wydarzenia m.in. warsztaty wyplatania wianków, koncert relaksacyjny (ceremonia dźwięków), śpiewy i tańce przy ognisku, obrzęd świętojański. Tak tradycyjne wydarzenie nie może się odbyć bez puszczania wianków na wodę, które nastąpi o godz. 21.00. Zachęcamy wszystkich uczestników do przyniesienia kwiatów z własnych ogródków.

Jakie dodatkowe atrakcje czekają jeszcze na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie? Nie zabraknie animacji dla dzieci: malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych, wykonywania brokatowych tatuaży oraz malowania na folii. Ponadto, uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty stoisk handlowych laureatów „ Marki Lokalnej” oraz odpłatnej oferty Beach Baru i restauracji. Warto także ubrać się w kolorze białym, gdyż na wszystkie takie osoby czeka niespodzianka przygotowana przez organizatorów.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na profilu facebookowym mierzęcickiego GOK oraz MURINASURFPOLSKA.

Serdecznie zapraszamy!

1-1 Zapraszamy na NOC KUPAŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content