Zapraszamy na NOC KUPAŁY

miniatura

To będzie wyjątkowe popołudnie i równie ekscytujący wieczór- 25 czerwca 2022r. o godz. 16.00 w Marina Surf w Przeczycach (przy ul. 21 stycznia 50 K) zorganizowana zostanie bowiem NOC KUPAŁY.

W programie wydarzenia m.in. warsztaty wyplatania wianków, koncert relaksacyjny (ceremonia dźwięków), śpiewy i tańce przy ognisku, obrzęd świętojański. Tak tradycyjne wydarzenie nie może się odbyć bez puszczania wianków na wodę, które nastąpi o godz. 21.00. Zachęcamy wszystkich uczestników do przyniesienia kwiatów z własnych ogródków.

Jakie dodatkowe atrakcje czekają jeszcze na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie? Nie zabraknie animacji dla dzieci: malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych, wykonywania brokatowych tatuaży oraz malowania na folii. Ponadto, uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty stoisk handlowych laureatów „ Marki Lokalnej” oraz odpłatnej oferty Beach Baru i restauracji. Warto także ubrać się w kolorze białym, gdyż na wszystkie takie osoby czeka niespodzianka przygotowana przez organizatorów.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na profilu facebookowym mierzęcickiego GOK oraz MURINASURFPOLSKA.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content