Zapraszamy na cykliczne spotkania pn. „Poznajemy zawody”

lato2022-poznajemy-zawody-mg

Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkania, podczas których poznamy tajniki poszczególnych zawodów.

11 lipca o godz. 10.00 do Gminnego Ośrodka Kultury zapraszamy dzieci, które chcą się dowiedzieć wszystkiego, co dotyczy pracy strażaka i ratownika. W trakcie zajęć druhowie strażacy z OSP Mierzęcice zaprezentują wóz strażacki, zaś Pan Marcin Dobrowolski, który na co dzień pracuje jako operator w systemie powiadamiania ratunkowego 112 i w profesjonalny sposób służy pomocą tym, których życie, zdrowie, bezpieczeństwo i mienie jest zagrożone- dokona pokazu pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantoma.

14 lipca o godz. 10.00 w Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu najmłodsi zapoznają się z pracą pilota samolotu. W świat zawodu pilota wprowadzi ich niezawodny ekspert w tej dziedzinie- mjr inż. w st. spoczynku Ryszard Dębski. Dodatkową atrakcją dla uczestników wydarzenia będzie wycieczka na lotnisko.

25 lipca o godz. 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mierzęcicach zainteresowane dzieci w ciekawy sposób zostaną wprowadzone do pracy bibliotekarza. Dodatkowo w trakcie zajęć z rękodzieła uczestnicy spotkania wykonają zakładki do książek, które są nieodłącznym atrybutem każdego miłośnika książek.

Zapisy do udziału w wydarzeniach prowadzone są pod nr tel. 32 288 70 82.

poznajemy-zawody2-scaled Zapraszamy na cykliczne spotkania pn. „Poznajemy zawody”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content