Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne wycieczki z mierzęcickim GOK

lato2022-wycieczki-mg

Jak co roku w okresie wakacyjnym zapraszamy dzieci i młodzież na ciekawe, wakacyjne wycieczki.

4 sierpnia zapraszamy do katowickiej PAPUGARNI CARMEN oraz do kina. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Uczestnicy wycieczki spotykają się przed mierzęcickim GOK o godz. 8.30. W programie wyjazdowego wydarzenia szczególne miejsce zajmuje poznanie upierzonych przyjaciół: Juniora, Koku, Mileny i Jacka, a także pozostałych milusińskich. Po wizycie w papugarni uczestnicy wycieczki udadzą się o kina na seans niespodziankę!

11 sierpnia organizujemy dla najmłodszych wyprawę do „PARKU W DECHĘ” znajdującego się w Bielsku-Białej oraz „ ZAGRODY ŻUBRÓW” w Pszczynie. W tym przypadku koszt wycieczki wynosi 90 zł. Wyjazd zaplanowano na godz.8.30. A co zobaczą uczestnicy wyjazdu? Będą się bawić i uczyć poprzez zabawę w pierwszym w Polsce, w pełni ekologicznym parku rozrywki i edukacji, który stworzony został po to, by rozwijać logiczne myślenie i promować dbałość o środowisko naturalne. Z kolei w Pszczynie najmłodsi mieszkańcy gminy Mierzęcice odwiedzą zagrodę żubrów, gdzie będą uczestniczyć w lekcji przyrody „Tropem żubra”, a także poznają innych mieszkańców zagrody m.in. muflony, jelenie, daniele i sarny. To będzie niezapomniana przygoda!

Zapisy do udziału w wydarzeniach prowadzimy pod nr tel. 32 288 70 82. Regulamin i kartę zgłoszenia znaleźć można poniżej lub na naszym facebookowym profilu. (www.facebook.com/gokmierzecice/)

Regulamin Zagroda Żubrów w Pszczynie oraz Park linowy „W Dechę”

Zgoda Zagroda Żubrów w Pszczynie oraz Park linowy „W Dechę”

Regulamin Papugarnia Carmen oraz Kino

Zgoda Papugarnia Carmen oraz Kino

 

lato2022-wycieczki-30-06-22 Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne wycieczki z mierzęcickim GOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content