Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatny teatrzyk w GOK-u!

Miniatura

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice na bezpłatny spektakl pt. „Aladyn: na ratunek światu”, który wystawiony zostanie 1 sierpnia br. o godz. 16.30 w sali mierzęcickiego GOK. Do udziału w przedstawieniu teatralnym nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Tytułowa postać- Aladyn, to biedny chłopak, zamieszkujący piękne, lecz bardzo zanieczyszczone królestwo. Jego niezwykle ciężkie życie odmienia się za sprawą lampy, z której pojawia się Dżinn i chce spełnić jego trzy życzenia. Szlachetny Aladyn zamiast bogactw i szczęścia woli uratować Ziemię przed nadciągającą nieuchronnie katastrofą ekologiczną (i tym samym zdobyć serce księżniczki Dżasminy).

Zachęcamy do udziału w spektaklu, który porusza zagadnienia związane z niską emisją, smogiem, zanieczyszczeniem powietrza, segregacja odpadów i degradacją środowiska naturalnego. Przedstawienie jest również wesołą, interaktywną zabawą z publicznością, obfitującą w konkursy, piosenki, wspaniałą muzykę, mnóstwo humoru, barwne kostiumy.

Zapraszamy do udziału w tym ciekawym wydarzeniu kulturalnym z elementami edukacyjnymi, którego aktorzy legitymują się profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym!

1-2-scaled Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatny teatrzyk w GOK-u!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content