Zapraszamy na spektakl

Zapraszamy mieszkańców gminy na spektakl teatralny „Wszystko w rodzinie”, w którym królują: dowcip, zawrotna akcja oraz błyskotliwe dialogi.

Spektakl odbędzie się 7 października w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Osoby biorące udział w wyjeździe proszone są o wstawienie się o godz. 17:30 do Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach.

Akcja rozgrywa się w słynnym szpitalu Św. Andrzeja w Londynie, gdzie personel przygotowuje się do wystawienia świątecznego przedstawienia dla pacjentów. Jednocześnie najlepszy lekarz, wysokiej klasy specjalista doktor  Mortimore przygotowuje się do wygłoszenia wykładu, który ma mu przynieść awans i sławę. Porządek tego dnia zostaje jednak zaburzony przez nagłe pojawienie się pewnej znajomej…

Dawne romanse doktora Mortimora zmuszają go do nerwowych kombinacji i absurdalnych działań. Co z nich wyniknie? Z pewnością niezły ubaw. „Ray Cooney to autor uwielbianych przez widzów sztuk takich jak Mayday, Mayday 2, czy Okno na parlament. To tytuły, które nigdy nie zejdą z teatralnych desek. Wszyscy je uwielbiamy. Z ekscytacją i przyjemnością przygotowuję w Gliwicach Wszystko w rodzinie” – mówi Andrzej Nejman.

Koszt wyjazdu to 90 zł. Zapisy na spektakl przyjmujemy pod numerem telefonu: 32 288 70 82. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.