Bal Andrzejkowy już za nami

Miniatura

25 listopada 2022r. we wspaniale udekorowanych na tę okoliczność wnętrzach Filii Bibliotecznej Nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu zorganizowany został Bal Andrzejkowy dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zainteresowanie tym wydarzeniem było ogromne i ostatecznie wzięło w nim udział 50 uczestników.

Niezwykle pomysłowe stroje, jakie zaprezentowały dzieci, jednoznacznie wskazywały na to, że ich rodzicom i opiekunom nie brak twórczej wyobraźni i z pewnością na ich tworzeniu i skompletowaniu spędzili wiele spośród jesiennych wieczorów. Uczestnicy bawili się znakomicie podczas zabawy tanecznej, tradycyjnego udziału we wróżbach oraz innych specjalnie przygotowanych na tę okazję zabawach. Dzieci lały wosk i próbowały interpretować stworzone w ten sposób kreacje przyszłości, rzucały monetą, kosztowały czarujących eliksirów, brały udział w „Kole życzeń”, wyścigu butów, tajemniczym kodowaniu, pajęczej sieci i wielu innych ciekawych zabawach. Nie mogło także zabraknąć słodkiego poczęstunku oraz waty cukrowej. Ten dzień z pewnością zapisze się na długo w pamięci wszystkich uczestników listopadowej imprezy.

Już dziś Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach informuje o planach organizacji Balu Karnawałowego dla dzieci, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do bieżącego śledzenia informacji pojawiających się na stronie internetowej oraz profilu Facebookowym mierzęcickiego GOK. Cieszymy się, że Bal Andrzejkowy tak bardzo podobał się jego uczestnikom. Zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach organizowanych przez GOK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content