Pełne magii spotkanie ze św. Mikołajem w Mierzęcicach

Miniatura

W tym roku dzieci zamieszkujące gminę Mierzęcice z pewnością były wyjątkowo grzeczne, gdyż św. Mikołaj zawitał do nich przed oficjalnym świętowaniem Mikołajek.

Swoje spotkanie z najmłodszymi odbył na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Mierzęcicach już 3 grudnia br. Oprócz tego, że tradycyjnie wręczył wszystkim dzieciom upominki, to jeszcze uczestnicy tego spotkania mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Nie zabrakło animacji oraz ciekawych zabaw. Nie zapomniano także o charakterystycznych dla tego okresu świątecznych dekoracjach, a nawet można było znaleźć nawet śnieg przez co teren imprezy zamienił się w prawdziwą, Mikołajkową wioskę.

Na spotkaniem z Mikołajem zaproszono także alpaki, które podkreślały świąteczny charakter spotkania tym, że zaopatrzone zostały w opaski z porożami reniferów. Dzieci z uwielbieniem karmiły i głaskały te urocze zwierzęta, a także robiły sobie w ich towarzystwie pamiątkowe fotografie. Każdy z uczestników spotkania mógł się poczęstować zimową herbatą z cytryną, pomarańczą i goździkami. Sobotnie wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Warto było czekać na przyjście św. Mikołaja cały rok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content