Pierwsze sukcesy uczestników warsztatów tanecznych

Miniatura artykułu

Od początku, jak tylko na pierwszych warsztatach tanecznych, zobaczyliśmy zaangażowanie i talent ich uczestników oraz instruktorki zajęć- Pani Pauliny Płachty, biliśmy przekonani, że odniesienie sukcesu w tej materii jest tylko kwestią czasu.

Teraz możemy śmiało powiedzieć, że nasze przekonanie się zrealizowało. To był bardzo aktywny i owocny weekend dla uczestników warsztatów tanecznych organizowanych przez nasz GOK! Najpierw, 11 marca 2023r., reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach grupa FDS Kids zdobyła wyróżnienie III stopnia w XV Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym „ Róża 2023”, odbywającym się w Sosnowcu.

Dzień później-12 marca 2023r., podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Gold Contest, odbywającego się w Gliwicach, dziewczęcy duet- Julii i Aleksandry Bróg także świetnie sobie poradził w tanecznych zmaganiach i swoim występem podbił serca uczestników turnieju oraz zgromadzonej publiczności. Co prawda tym razem nie zdobył żadnych trofeów, ale z pewnością w przyszłości jeszcze wielokrotnie będziemy mieli szansę usłyszeć o jego zwycięstwach.

Co niezwykle istotne, dziewczynki uczestniczące w obu turniejach, po raz pierwszy brały udział w tego typu rywalizacji tanecznej, dlatego jesteśmy pełni podziwu, jak świetnie sobie poradziły. Ogromna duma wypełnia nie tylko serca ich najbliższych, ale także pracowników GOK i mieszkańców naszej gminnej społeczności, a przede wszystkim ich instruktorki – Pani Pauliny Płachty. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ich drogi pełnej sukcesów i zaszczytów. Mamy nadzieję, że uczestniczki obu turniejów wzbogacone o całą gamę cennych doświadczeń, w przyszłości przekują je w kolejne tryumfy. Słowa podziękowań i gratulacji kierujemy nie tylko w kierunku uczestniczek weekendowych zmagań tanecznych, ale także do rodziców. To był bardzo udany weekend!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content