Znamy nazwiska laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego pn. „Wielkanocny witraż”

Miniatura artykułu

Najmłodsi mieszkańcy Gminy Mierzęcice cechują się dużą kreatywnością, a wielu z nich zostało obdarzonych niewątpliwym talentem plastycznym, o czym już wielokrotnie mieliśmy szansę się przekonać, podziwiając prace, które zostały zgłoszone przez nich do licznych konkursów plastycznych, jakie organizowane są na terenie gminy Mierzęcice.

Nie inaczej było i tym razem, bowiem prace, które dostarczono do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym zachwyciły jury pomysłowością wykonania, starannością oraz fantazją ich twórców. Ostatecznie, po burzliwych obradach komisji konkursowej, wybrano zwycięzców tej rywalizacji plastycznej.

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym I miejsce zajęła praca wykonana przez Amelię Sobotę. II miejsce przypadło w udziale Zofii Pieprzyk i Kai Nowak, a III miejsce przyznano Joannie Kyrcz. W tej kategorii wiekowej jury zdecydowało się także przyznać wyróżnienia, które trafia do rąk Mai Łabuz, Zuzanny Bukały oraz Julii Szydło.

W kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych I miejsce zajęły ex aequo Natalia Lis oraz Natalia Puszyńska, II miejsce przypadło w udziale Mai Nowak oraz Zofii Kyrcz, a III miejsce wywalczyły prace: Leny Chabrzyk, Oliwii Dyszy oraz Dominice Kocot-Szykowskiej.

Z kolei w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zwyciężyła praca autorstwa Nikolii Skupińskiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym. O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content