Mierzęcicki GOK zaprasza na spotkanie ze św. Mikołajem

2 grudnia 2023r. w godz. od 16.00 do godz.18.00 Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach serdecznie zaprasza na „Spotkanie z Mikołajem”. Wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Mierzęcicach, a poprowadzą je niezawodni animatorzy: Pipek & Psotka. W programie imprezy organizatorzy zaplanowali: gry, zabawy, tańce w świątecznej atmosferze oraz wizytę św. Mikołaja. Nie zabraknie także świątecznych dekoracji, wyśmienitej herbaty z goździkami i pomarańczą oraz świątecznych ciasteczek.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednakże obowiązkowe są wcześniejsze zapisy pod nr tel. 32 288 70 28

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, morze atrakcji oraz świąteczną atmosferę!

Nie zwlekaj i już dziś zgłoś akces swojego dziecka do udziału w „ Spotkaniu z Mikołajem”.

miko Mierzęcicki GOK zaprasza na spotkanie ze św. Mikołajem