Zapraszamy na JARMARK BOŻONARODZENIOWY do Ołomuńca

9 grudnia 2023r. mierzęcicki GOK organizuje wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do czeskiego Ołomuńca. Koszt udziału wynosi 175 zł od osoby i obejmuje: przejazd, opłaty drogowe, parking, koszty ubezpieczenia, opiekę pilota oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Zbiorka uczestników wyjazdu odbędzie się 9 grudnia 2023r. o godz. 7:45 pod Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mierzęcicach.

Wpłaty za wycieczkę należy dokonać w Oddziale GOK w Toporowicach, przy ul. Czerwonego Zagłębia 6 (we wtorki w godz. od 10:00 do 18:00, w środy w godz. od 10:00 do 20:00, w czwartki od godz.10:30 do 18:30, w piątki od godz. 10:00 do 15:30 lub przelewem na konto bankowe, w tytule wpisując : jarmark oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestników biorących udział w wyjeździe). Osoby zapisane do udziału powinny uregulować wpłatę za wyjazd do 3 dni roboczych. Wszystkie osoby (w tym dzieci) powinny posiadać na wyjazd ważny paszport lub dowód osobisty.

W programie wycieczki przewidziano: przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie miasta, czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Powrót do Mierzęcic zaplanowano ok. godz. 19.30

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 32 288 70 28

Serdecznie zapraszamy! To wydarzenie z pewnością wprowadzi Cię w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia!

jar-1 Zapraszamy na JARMARK BOŻONARODZENIOWY do Ołomuńca