Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literackiego

Plakat wyróżniający
Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literackiego pn. „Mierzęcicka opowieść wigilijna”

3 listopada br. Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprosił dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Literackim pn. „Mierzęcicka opowieść wigilijna”.
Wszystkie nadesłane prace były niezwykle interesujące. Ich autorzy w nadesłanych opowiadaniach wykazali się nie tylko wspaniałą wyobraźnią, ale także świetnie potrafili oddać klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Pomysłowość uczestników także wzbudziła uznanie jury konkursu, które ostatecznie postanowiło uhonorować nagrodami:
  • Małgorzatę Płatek;
  • Paulinę Flachę
  • Nikolę Skupińską.
Gratulujemy utalentowanym literacko dziewczętom! Jednocześnie informujemy, że pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach będą się kontaktować z laureatkami konkursu, w celu omówienia sposobu dostarczenia nagród.