Warsztaty perkusyjne w naszej gminie

Celem warsztatów jest praktyczna umiejętność gry w stopniu podstawowy w czterech grupach instrumentów perkusyjnych zarówno perkusyjnych zarówno membranofonów jak i idiofonów. Uczestnik przejdzie przez każdą grupę instrumentów ucząc się podstawowych uderzeń i wykonując wspólnie parę utworów muzyki etnicznej, rockowej i popularnej.

Warsztaty poprowadzi Dariusz Wantuch – wibrafonista, perkusista i aranżer, wokalista zespołu AVOCADO oraz finalista pierwszej edycji X-FACTOR.

Zapraszamy serdecznie dzieci od 7 lat na darmowe warsztaty perkusyjne.

Zajęcia zorganizowane zostaną jednorazowo 22 lipca 2021 roku, w godz. od 13.00 do 15.00 w budynku Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu, przy ul. Kolejowej 120.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz swoje dziecko się na te ciekawe zajęcia muzyczne. Więcej informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach, pod nr tel. 32 2887082. Także i w tym miejscu prowadzone są zapisy, na które obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Serdecznie zapraszamy!